Розробка і створення сайту знайомств

Розробка під ключ

Договір. видається гарантія!

Створення сайту знайомств

Індивідуальне оформлення

Адаптивний дизайн.

Створення сайту знайомств

Кращий функціонал

Від візитки до сайту з онлайн спілкуванням.

Створення сайту знайомств

Недорогі готові рішення

Сайт шлюбного агенства з підбором.

Створення сайту знайомств

Ціна послуг створення сайту знайомств включаючи доменне ім'я та хостинг. 3 Тарифу:візитка агентства 73000 грн (створення сайт візитки шлюбного агенства з електронним каталогом моделей і фільтром для пошуку і вибору, каталог може працювати як онлайн або оффлайн), 93000 грн оптимальний сайт знайомств або шлюбного агентства (з реєстрацією і спілкуванням на сайті). Максимальний 130000 грн (всі функції сучасного сервісу знайомств онлайн). При розробці використовується вже готове налаштоване програмне забезпечення. Терміни створення 14-40 днів. Базова пошукова оптимізація, підбір ключових фраз і їх установка, включені у вартість. Форма оплати: покупка домену, хостингу, покупка програм.

10 переваг: досвід 10 років ➡ Понад 100 робіт ➡ Розстрочка ➡ Гарантія ➡ Техпідтримка ➡ Просування ➡ Мінімальні терміни ➡ Низькі ціни ➡ Працюємо по Україні, США, Європі ➡ Договір = Успішні сайти

Відкриття сайту знайомств, шлюбного агентства

У вартість входить - програма сайту, підключення до платіжної системи, індивідуальний дизайн (верстка сайту), доменне ім'я та хостинг, в оптимальному і максимальному пакеті в вартість входить реєстрація та установка SSL сертифікату. Детальніше Ви можете уточнити дані зв'язавшись з менеджером або написавши нам на пошту.

Як ми працюємо

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення, ми готуємо варіанти (прототип), схему оформлення 1-3 варіанти.
 • Складаємо договір
  Складаємо договір і кошторис робіт, відправляємо поштою або при зустрічі./li>
 • Надаємо сайт
  Надаємо сайт для перегляду в інтернеті.
 • Перевіряємо, тестуємо
  Перевіряємо, тестуємо.
 • Задоволений клієнт
  Задоволений клієнт, який обов'язково замовляє рекламу, просування.

В послуги також входить створення унікального дизайну, його адаптація для мобільних устроуств, комп'ютерів. Настроках ПО сайту.

Можливості ви можете бачити на демо https://www.premiumdatingscript.com/smdemo/

Можливі способи монетизації наданого сайту знайомств (шлюбного агентства).

Ваш сайт може приносити вам дохід наступними способами: розміщення сторонньої реклами, 2 види акаунтів користувачів, звичайний безкоштовний і платний. В платний аккаунт може входити включення можливості відеодзвінків, максимально можливих зв'язків в день. Перегляд фотографій, можливість дивитися, хто дивився профіль. Для шлюбних агентств на сайт може бути встановлений онлайн чат підтримки клієнтів також з функціями прийому платежів. Він дозволить вам стежити за користувачами і вступати з ними в чат (спілкування) коли ви того захочете. Приклад для залучення клієнта ви можете тимчасово відкривати йому доступ до преміум послуг.

Підтримка мобільних телефонів і відео дзвінки.

Створення з використанням партнерських програм

У нас також ви можете замовити сайт знайомств на сервісі партнерської програми partner.mylove.ru вартість 5000 грн, у вартість входить доменне ім'я підключається до сервісу, написання оригінального тексту і оформлення для того щоб сайт виглядав унікально.

Сервіс дає відразу ж готовий сайт з відвідувачами, залучаючи нових відвідувачів ви зможете заробляти на своєму сайті розміщуючи рекламу або отримуючи комісію за замовлені вашими відвідувачами послуги.

У партнерській програмі знайомств partner.mylove.ru ви отримуєте повноцінний сайт для спілкування і знайомств онлайн. Дуже добре підходить якщо у вас вже є свій відвідуваний сайт, форум, блог і ви хочете додатковий функціонал у вигляді розділу знайомств.

Замовляйте професійне створення сайтів знайомств під ключ в Києві та Україні. Сайти знайомств одні з найпопулярніших і затребуваних в інтернеті.

Приклад сайту знайомств для шлюбного агентства

Якщо у вас немає необхідності в повноцінному сайті з можливістю спілкування, вам підійде створення сайт візитки для шлюбного агентства. Дозволить розміщувати анкети і приймати заявки, дивіться приклад.

Приклад сайту знайомств для шлюбного агентства
Сайт містить каталог в якому розміщуються анкети, додаткові інформаційні сторінки, форму контактів. Також при бажанні підключаються онлайн платежі.

Демонстрація головної сторінки дивитися

Демонстрація сторінки каталогу з фільтром дивитися

Демонстрація анкети моделі дивитися

Відео-інструкція користування сайтом шлюбного агентства знайомств

Приклад сайту знайомств з використанням партнерської програми

купити сайт знайомств
 • Ілля - клієнт-менеджер

  Менеджер Ілля
 • Хочете якісний сайт, просування? Замовлення послуг веб-студії SiTe-LiNe

  Контакти для спілкування:
  +38(066)-390-40-81
  +38(093)-388-13-78
  +38(096)-123-84-62
  Пошта для листів і відправки файлів: info@site-line.com.ua

  Офіс студії: Ірпінь вул. Лісова 6K

  Можливий виїзд менеджера до Києва, Данила Щербаківського 68

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [7 Голоса (ов)]