Створення Landing Page в студії SiTe-LiNe

Встигніть замовити створення Landing Page під-ключ: вартість від 27900 грн включає: сайт одностранічнік, Landing Page - сторінка вашого товару або послуг. Унікальний дизайн створюється дизайнером професіоналом, аналіз, ринку, підбір мотивуючих фраз, запуск реклами.

Landing Page

Приклади Landing Page ціною 27900 грн

 • Приклад недорогого Landing Page
 • Приклад недорогого Landing Page
 • Сайт ведучего

Що включає вартість створення Landing Page

Ціни веб-студії SiTe-LiNe. 27900 грн
Індивідуальний дизайн - ніяких шаблонів! Елементи дизайну промальовує дизайнер.
Перевірка стандартом W3C.
Хостинг
Домен
Система управління
Терміни, днів. 3-7
Оплата. 30%/70%
Скидка при 100% предоплате. от 500

Landing Page - збільшує продажі

Пошукові системи не обмежують просування Landing Page, звичайно це не повноцінний сайт і безліч запитів однієї сторінки не покрити, але правильно його створивши, заповнивши контентом - він успішний і як правило дає більшу конверсію (заявок) ніж звичайний сайт, також непогано і навіть швидше займає ТОП позиції. Багато компаній вибирають Landing Page як основну сторінку (головну), створюючи до неї ще додаткові, повноцінні сайти, розділи, спільно така схема сприяє успішному пошукового просування і продажу.

Переваги - всього одна сторінка з прокруткою вниз і навігацією всередині неї, робить її одним з кращих джерел для ведення торгівлі через інтернет. Landing page при всій своїй простоті за статистикою має велику конверсію (відвідувачів які роблять замовлення, покупку).

Що таке Landing Page простими словами?

Що таке Landing Page

Уявіть собі гарний автомобіль, який подобається всім, всі хочуть посидіти всередині, сфотографуватися поруч. Але єдиний його недолік це те, що він без двигуна і не зможе самостійно їхати. Його весь час потрібно тягнути причепом або штовхати.

Ось так і Landing Page - це сторінка рекламного характеру призначена для цільового дії, залишити заявку, перегляд відео, фото.

Щоб утворять єдиний Landing Page був успішний, потрібно замовляти рекламу або направляти відвідувачів з іншого сайту, джерела трафіку.

Яка конверсія у наших Landing Page і від чого вона залежить?

Яка конверсія Landing Page

Конверсією можна називати все що завгодно, перегляд відео, фото, прокрутка сторінки вниз, тривалість перебування на сторінці. Але найважливішим є показник заявок, звернень через форму замовлення або телефон. Конверсія становить від 2 до 25% і залежить від тематики вашої діяльності, рівня конкуренції, сезонності, джерела відвідувачів і звичайно тексту.

Якщо ви вибираєте джерелом відвідувачів пошукову рекламу, врахуйте факт настройки, мінімум 1-2 місяці. Тільки після настройки можна вийти на прийнятний показник конверсії. Без налаштування реклами на старті можна отримувати безліч нецільових відвідувачів і через це як наслідок малу конверсію.

При створенні Landing Page пропонуємо базову настройку рекламної компанії

Реклама Landing Page

Менеджером вибираються 10-100 фраз які будуть давати максимальну віддачу. Запускається рекламна компанія з урахуванням налаштувань регіонів показу, додаткових посилань ремаркетингу. Вартість настройки компанії - 1500 грн.

Односторінковий сайт, це кращий вибір для швидкого старту і розкрутки шляхом замовлення контекстної реклами.

Якщо у вас велика кількість товарів або Ви в пріоритеті для розвитку бізнесу бачите подальший пошукове просування сайту. Пропонуємо Вам ознайомитися з послугами створення сайт візитки и розробки інтернет магазину.

 • Ілля - клієнт-менеджер

  Менеджер Ілля
 • Хочете якісний сайт, просування?

  Контакти для спілкування:
  +38(066)-390-40-81
  +38(093)-388-13-78
  +38(096)-123-84-62
  Пошта для листів і відправки файлів: info@site-line.com.ua

  Офіс студії: Ірпінь вул. Лісова 6K

  Можливий виїзд менеджера до Києва, Данила Щербаківського 68

Потрібен сайт для реклами?

Шукайте якісне рішення?

Розробки і налаштування реклами.

Телефонуйте - відповімо на всі питання!

4.6428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.64 [14 Голоса (ов)]