Розкрутка сайту Київ, Україна - студія SiTe-LiNe

Послуги просування сайту в пошуковій системі Google

Пошукові системи на зразок Google - це море. Море клієнтів для вашого бізнесу. Сучасне просування сайту (SEO) відрізняється від інтернет статей 2000-14 років. SEO - це не хитрість, не чари, це довга, важка робота, робота, робота з сайтом, його внутрішніми і зовнішніми показниками. Для успіху потрібні досвід і знання. Розкрутку в 2018 слід довіряти професіоналам знають тренди.

Розкрутка сайту

Вартість пошукового просування, ціна розкрутки Київ, Україна

Розкрутка сайту Київ, Україна - ціна. Термін просування. Результат SEO.
5000 грн./мес. 5-8 месяцев. + 50-90% видимости.
30000 грн./год. 12 місяців. + 70-90% видимості.

Мета SEO: збільшення припливу відвідувачів з органічного пошуку Goolge. Очікуваний результат - індивідуальний, залежить від попереднього аналізу ніші і запитів. Видимість сайту в тематиці - складається список популярних запитів, успіхом вважається досягнення + 50-90% видимості сайту і переходів з пошукової системи Google від початкового стану сайту.

Всі клієнти створили сайт у нас платять на 1000 грн меншу вартість при місячному просуванні. Тому що нам не потрібно виправляти чужі помилки розробки.

Гарантія на SEO роботи

При недосягненні обумовленого результату, подальше ведення SEO сайту, за рахунок веб-студії. Причини - конкуренти не сплять, алгоритми змінюються, але договір є договір, тому ціна і результат фіксуються, результати доводяться до обумовлених у договорі.

Як надаються звіти?

Контролюєте роботу, позиції, дивіться звіти в першоджерелах. Сервіси Google в яких реєструється сайт для звітності. Надаються доступи: Google Adwords - реклама. Search Console - контроль позицій. Google Analytics - статистика відвідувачів. Самостійно ми не створюємо ніяких графіків звіту.

Результат просування

Ведення SEO сайту

Ведення SEO сайту - мінімальний комплекс місячних послуг під ключ від 5000 грн включає послуги фахівця 3000 грн (2000 якщо сайт створений в студії SiTe-LINe) + витрати 1000 Перейти рекламу 1000 грн на зовнішні фактори просування. Ви відразу будете отримувати клієнтів з реклами і поступово виходити в ТОП пошукових систем.

При бажанні більш високої віддачі і швидкості росту позицій, можна збільшувати рекламний бюджет на будь-яку суму, бюджет на зовнішні чинники також можна збільшувати.

ВНИМАНИЕ – принимаем на продвижение только собственно созданные сайты или сайты с посещаемостью от 50 человек в сутки.

Контекстна реклама Google

Що таке пошукова реклама в інтернеті і що таке пошукове просування? Ви можете дізнатися, проглянувши картинку нижче де червоним виділена реклама, зеленим пошукова видача. Наші ціни вказані нижче.

Було раніше

Ефективна розкрутка сайту

Зараз

Ефективна розкрутка сайту

Як ми бачимо різницю за кілька років - контекстна реклама стала займати майже весь екран, і на пошукову видачу залишається зовсім не багато місця, і тим більше що найголовніше час відвідувачів. Тому перед тим як робити ставку тільки на SEO без реклами подумайте кілька разів. Сьогодні SEO без контекстної реклами - це гроші на вітер. Або неможливо взагалі, просто тому що ваш сайт ніхто не побачить, так як реклама цього не дасть.

Контекстна реклама підходить всім, забезпечує швидкий старт і залучення відвідувачів з оплатою за перехід по рекламному оголошенню.

Реклама в мережі Google 1000 - 100000 грн.

Вартість настройки рекламних акаунтів1500 грн. Створення, підбір ключових фраз з мінімально можливою вартістю кліка. (При замовленні SEO можлива безкоштовна настройка).

Управління аккаунтом, стеження за рекламою, конверсіями (діями користувачів) - 1500 грн.

Ціна переходу встановлюється самими рекламодавцями. У наші послуги входить створення максимально ефективної компанії з мінімальним бюджетом. Вартість реклами може варіюватися, залежить від кількості аудиторії яку ви хочете залучати. В Україні близько 30 мільйонів користувачів інтернет, сьогодні найбільший ринок.

 • Ілля - клієнт-менеджер

  Менеджер Ілля
 • Замовлення пошукового просування веб-студії SiTe-LiNe

  Контакти для спілкування:
  +38(066)-390-40-81
  +38(093)-388-13-78
  +38(096)-123-84-62
  Пошта для листів і відправки файлів: info@site-line.com.ua

  Офіс студії: Ірпінь вул. Лісова 6K

  Можливий виїзд менеджера до Києва, Данила Щербаківського 68

У вас є сайт?

Потрібні реклама, ТОП позиції, відвідувачі?

Послуги розкрутки за низькою ціною?

Перевірені методи, хороші результати.

Телефонуйте - відповімо на всі питання!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [8 Голоса (ов)]