Створення сайту компанії

Сучасний сайт компанії створений за стандартами W3C

Приклади корпоративних сайтів

Представництво Roberto Cavalli Створення сайту Харківської федерації бадмінтону Створення сайту громадської організації Створення сайту союзу кінотеатрів України

Корпоративний сайт, візитка компанії. У простому розумінні це сайт з великою кількістю інформаційних сторінок, розділів, новин. привабливим індивідуальним дизайном. Корпоративний сайт може бути створений для юридичної компанії, агентства нерухомості, ведення туристичного бізнесу, школи, університету, будь-якої іншої організації. Сайт компанії створюється в системі joomla або Wordpress. Показник PageSpeed Insights вище 90 балів. Ваш сайт створюється для успіху компанії і залучення нових клієнтів.

Створення сайту компанії відповідальний крок на шляху розвитку бізнесу. Повинен бути максимально інформативний, містити безліч розділів для того щоб відвідувач міг зайшовши на сайт дізнатися все про вас і вашої продукції. Через це звичайний сайт візитка, як правило, не підходить для компанії, так як потрібно ще і розміщення каталогу або інтернет-магазину. Якщо у компанії є свій landing page, створення сайту компанії дозволить в подальшому перенаправити трафік на landing page і отримувати конверсії у вигляді заявок і замовлень.

Чому слід вибрати студію SiTe-LiNe в якості розробника сайту компанії.

1. У нас великий досвід, на сьогодні понад 9-років. Ми не вигадуємо велосипеди, а використовуємо отриманий досвід і через це ви отримуєте результат у вигляді не просто сайту для галочки, а у вигляді бізнес машини, яка допомагає вам у подальшому.
2. Ми не робимо дурниці, яка красиво виглядає, але нічого в результаті не варта. Надаємо всі тести на якість виконаної роботи, саме - швидкість завантаження і правильність верстки за світовими стандартами.
3. Пропонуємо не тільки створення, але і подальше просування, що в принципі означає ведення сайту під-ключ.

вартість від 53000 грн в яку входить:

Хостинг аккаунт і доменне ім'я. Легку ліцензійну систему управління для додавання тексту на сторінки. Індивідуальний дизайн, верстка: на основі тематики діяльності, побажань зазначених у формі замовлення, рівень будови дизайну в зазначену вартість ви можете бачити на прикладах робіт. Створення базових, розділів зі складною структурою (сторінок) випадають меню - до 50. Додатково: створення інтернет-магазину при необхідності або каталогу товарів, галереї, статей, матеріалів, дошки оголошень або інтернет магазину компанії, форуму за бажанням. Створення корпоративної пошти: info@ваш-сайт.com.ua. Навчання користуванню. Гарантії стабільної роботи сайту: антивірусний сканер на хостингу, резервне копіювання. Терміни створення до 20 днів.

Як відбувається створення і оплата корпоративного сайту

Замовлення, отримання і оплата нічим не відрізняється від покупки телевізора або замовлення меблів. Оформлення замовлення заповнивши форму замовлення або бриф, аналіз заявки та узгодження з клієнтом. Реєстрація, оплата домену (ім'я), хостингу (місце в інтернеті для роботи сайту). Установка, настройка, перевірка програмного забезпечення на хостингу у вигляді сайту. При бажанні замовник може внести додаткові побажання по оформленню. Оплата послуг створення (за фактом виконаних робіт, надання готового сайту). Замовлення додаткових послуг за бажанням клієнта: реклама, просування. Оформити замовлення і отримати свій сайт Ви можете не виходячи з дому, офісу!

 • Ілля - клієнт-менеджер

  Менеджер Ілля
 • Хочете якісний сайт, просування?

  Контакти для спілкування:
  +38(066)-390-40-81
  +38(093)-388-13-78
  +38(096)-123-84-62
  Пошта для листів і відправки файлів: info@site-line.com.ua

  Офіс студії: Ірпінь вул. Лісова 6K

  Можливий виїзд менеджера до Києва, Данила Щербаківського 68

4.4705882352941 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.47 [17 Голоса (ов)]